Bildegalleri
NESTEN NY Armani My Way Nectar 50ML til salgs!
Til salgs
950 kr
Beskrivelse av varen
MY WAY NECTAR 50 ml
Denne fruktige blomsterduften, som stammer fra det herlige møtet mellom saftig pære og strålende tuberose, er innkapslet i en ny rosa flaske, kronet med en gjennomsiktig rosa talismanhette.
Duftnoter:
Duften åpner med en eksplosjon av friskhet, saftig pæreakkord og livlig, aromatisk rabarbraakkord. Disse fruktige notene harmonerer med det pikante bergamotthjertet og den fengslende appelsinblomsten, og skaper dermed en intens og forfriskende blanding. I hjertet av duften finnes en hvit blomsterbukett som avslører et kremet hjerte av tuberose Absolute. En blanding av hvitt tre og varmt sedertre forsterker den sensuelle, beroligende vaniljebourbon-infusjonen i bunnen med den beroligende effekten av hvit musk.
Toppnoter: Pære, rabarbra, bergamott og appelsinblomst.
Hjertenoter: Tuberose Absolute.
Bunnoter: Hvit tre, sedertre og hvit musk.
#armani #armanimyway #myway #giorgioarmani #parfyme #edp #30ml #luxuryperfume #feminine #blomsterduft #parfume #nicheparfyme #gavedame #elegant #klassisk #mywaynectar #nectar #armaninectar
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 12.3.2026 kl. 22:37 ・ FINN-kode: 426323875