Bildegalleri
Vintage Chanel veske i sort caviar skinn
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 274 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Merke: Chanel
Materiale: Lær
Enda en veske fra min samling som bare står i skapet dessverre.
Ser flott ut utvendig, men begynte å bli litt slitt inne, se bilder. Gullbelagt hardware, som ikke lenger finnes hos Chanel.
Ligner litt på de nye Chanel Kelly, men jeg synes at denne versjonen er mer praktisk, siden den kan bæres crossbody.
Kommer med autensitetskort, hologram inne og vanlig (ikke fra Chanel) støvpose.
Denne vesken ble bekreftet ekte av Etinceler Authentications da jeg kjøpte den i 2018.
Gjerne spør om flere bilder.
Kan møtes i Oslo sentrum. Foretrekker personlig handel, men vesken kan sendes med Fiks Ferdig om du kjøper ekstra fraktforsikring.
Selges som den er.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 10.8.2026 kl. 22:47 ・ FINN-kode: 426240846


