Bildegalleri

Velkommen til Jøvikveien 221! En meget velholdt og stor bolig med naust, svær eiendom på over 900 mål. Nydelig beliggenhet i naturskjønne omgivelser. - Foto: EFKT

Solgt

Velholdt og stor eiendom på over 900 mål med sjøutsikt og naust. Flott beliggenhet ved foten av Lyngsalpene.

Prisantydning5 250 000 kr
Totalpris
5 382 340 kr
Omkostninger
132 340 kr
Kommunale avg.
4 188 kr per år
Formuesverdi
88 183 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Gårdsbruk/Småbruk
Eieform
Selveier
Soverom
5
Internt bruksareal
250 m² (BRA-i)
Bruksareal
343 m²
Eksternt bruksareal
68 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
36 m² (TBA)
Byggeår
1960
Energimerking
F - Gul
Rom
9
Tomteareal
906 820 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Barnevennlig
Balkong/Terrasse
Garasje/P-plass
Fiskemulighet
Ingen gjenboere
Parkett
Peis/Ildsted
Strandlinje
Turterreng
Utsikt
Bredbåndstilknytning
Moderne
Rolig
Bademulighet

Om boligen

En meget flott eiendom på over 900 mål med naturskjønn og spektakulær beliggenhet ved foten av Lyngsalpene. Solgangen er flott og utsikten upåklagelig ut mot Storholmen, Litleholmen, Sørfjorden og flotte fjellområder.

Eiendommen består av en stor enebolig på 3 plan i tillegg til et naust nede i fjæra. Boligen er betydelig oppgradert og utvidet til det dobbelte etter 2008 og frem til i dag, og fremstår i solid og god stand. Huset har en familievennlig og god planløsning. Eiendommen passer godt som både et familiehjem, fritidsbolig eller for utleie.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode424905434
Sist endret20. mai 2026 19:38
Referanse1240419

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.