Bildegalleri

Groruddalen: Nybygg høytlager på 10 - 15 000 m2 i Oslo - mulig å dele opp areal

Nøkkelinfo

Areal
3 000 - 15 000 m²

Les mer om bruksareal her

Type lokale

Kontor
Lager/Logistikk
Butikk/Handel
Kombinasjonslokaler
Næringstomt
Produksjon/Industri
Verksted
Andre
Garasje/Parkering

Fasiliteter

Kantine
Garasje/P-plass
Lademulighet
Heis
Alarm
Bredbåndstilknytning
Kjøreport
Lasterampe

Om eiendommen

Nå har du muligheten til å sikre deg lokaler i et topp moderne lager- og kombinasjonsbygg. Bygget oppføres over to plan – begge med direkte innkjøring fra bakkeplan, kjøreporter og enkel tilkomst for vogntog. Med en fri takhøyde på 6–10 meter legges alt til rette for effektiv drift, fleksible løsninger og høy arealutnyttelse. Ved behov kan bygget deles opp slik at det blir et flerbrukerbygg.

Prosjektet utvikles med robuste og fremtidsrettede bygningskvaliteter – tilpasset virksomheter som ønsker lave drifts- og vedlikeholdskostnader. Standard, miljøprofil og tekniske løsninger kan skreddersys i samarbeid med leietaker, slik at bygget møter både dagens og morgendagens behov.

Dette er en god mulighet for større virksomheter som ønsker å samle hovedkontor, lager og produksjon i samme eiendom.

Med plassering på høyden over E6 får man en eksepsjonell eksponeringsflate mot millioner av forbipasserende biler hvert år – en reklameverdi få eiendommer kan matche.

Utleier kan i tillegg tilby attraktive fellestjenester gjennom nabobygget, som blant annet moderne kontorlokaler, kantine, treningsrom og auditorium. Dermed får leietakere en komplett og fremtidsrettet arbeidsplass.

Beliggenhet 

Eiendommen ligger tett på E6 ved Karihaugen, med enkel adkomst både nordover mot Hvam og Gardermoen og sørover mot Alnabru og Oslo sentrum. Beliggenheten er godt egnet for virksomheter med behov for last mile-distribusjon til Osloregionen.

Reisetid fra eiendommen (K89):

  • 10 minutter til Oslo S
  • 6 minutter til Alnabruterminalen
  • 25 minutter til Gardermoen
  • 25 minutter til Langhus

En rekke større aktører innenfor lager- og logstikk er etablert en kort kjøretur fra K89.

Eiendommen har god kollektivdekning. Buss nr. 100, 110 og 25 stopper like utenfor, med ruter til Oslo, Lørenskog og Hvam. Fra Furuset og Ellingsrudåsen T-banestasjon er det ca. 15 minutters gange.

  • Beliggenhet: Oslo, Alnabru, Oslo-nord

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode423940515
Sist endret06. mai 2026 11:19
Referanse68ac4c0c0ed3bbbe76089f78

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.