Bildegalleri
Nydelig Pronovia Farrah brudekjole inkl. underskjørt og brudeslør
Til salgs
9 000 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Størrelse: M
Farge: Hvit
Nydelig, klassisk brudekjole brukt i eget bryllup i fjor sommer. Følte meg fantastisk i denne store kjolen. Stoffet på kjolen er solid og tykt, og det blir ikke lett skrukkete. Kjolen har fine folder på skjørtet. Den er veldig behagelig å ha på, har lommer og to hemper for å holde slepet oppe. Det er en innvendig BH som kan brukes, og som gjør at den kan strammes inn etter eget ønske. Jeg er 178cm høy, men kjolen vil også passe om du er ca 170cm høy (med ca 5 cm høye sko).
Følger med:
- Underskjørt med to justerbare ringer, slik at du kan bestemme hvor stor kjolen skal være. (Kjøpt nytt før bryllupet, 980kr)
- Langt brudeslør, ca 3 m, farge: Ivory. (Kjøpt nytt før bryllupet, 1200kr)
- Brudesko kan fås med gratis (ca str 41, gode å gå i, men med bruksmerker)
Kjolen kan enkelt justeres/tilpasses ved skuldrene og livet. Hvis du f.eks. vil at kjolen skal henge lenger ned på skuldrene. Jeg anbefaler skredder Alexandra Ritzi i Oslo. Hun kjenner til kjolen, og hun er behjelpelig til å evt. endre. Hun er rimelig, dyktig og effektiv.
Kjolen er ferdig renset (2950kr).
Ta kontakt om du er interessert. Kan prøves i Sætre.
Mvh Trine
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 10.1.2026 kl. 09:58 ・ FINN-kode: 419254494

