Bildegalleri
Burberry jakke str 48
Til salgs
Frakt fra 119 kr + Trygg betaling 197 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Størrelse: 48
Merke: Burberry
Type: Jakke
Farge: Svart
Noen år gammel, men veldig lite brukt Burberry jakke( tipper jeg har brukt denne 8-10 ganger totalt). En veldig tilsvarende jakke på den offisielle Burberry siden koster 20.500 kr inkl mva så prisen bør være god:)
Ta en titt selv. Quilted Nylon Jacket
Jakken er av typ kort modell 48 og jeg vil påstå at jeg stort sett brukte small I andre merker da jakken ble kjøpt. Veide ca 70-72 da og er 1,75 høy
Jeg har gått veldig nøye over jakken og sett i bort fra en bitte liten ripe/slitasje punkt helt nederst på jakken så fremstår denne jakken 100% - Ripen er ikke synlig med mindre man leter etter den. Har tatt et bilde og lagt det inn som siste. Jakken har kun hengt inne i et mørkt skap og har ingen lukt eller falmet. Selges kun fordi jeg har gitt opp den vektklassen:) Ta gjerne en titt på mine vurderinger :)
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 2.12.2025 kl. 22:44 ・ FINN-kode: 417516237
