Bildegalleri
Akvarierom sjekker kun interesse(Åpen for Bud)
Til salgs
50 000 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Godt brukt - Synlig brukt
Akvarierom, 600liter, 1200liter, Reol med 180liter x3 øverste er ikke på er ikke høgt nok under taket her.
Reolen er bygd med strøm og lysstoffrør i alle etasjer.
Har også en reol med 3x80liter og mange småe akvarium alt fra 20l-60l av forskjellige slag som står på lagring, alt kommer fra tidligere akvariums butikker en god del er i fult bruk å ikke planer om å ta ned.
Er fisk, akvarium og utstyr til 40 000kr+
alle utvendig filtre og invendig pumper koster 20 000kr+ alene nytt.
Alle lamper og lystoffrør i bruk er fluval å de 4 som ligger oppå de store kara er aquasky lys med appstyring å alle lysa koster 15000kr+ nytt å de er ikke et år gammle engang dem er kjøpt nye i butikk av meg selv.
Har alt fra varmekolber til 5L bøtter med fiskemat.
Masse mer som ikke skrevet eller tatt bilde av 50kg+ med stein alt fra lava til leierestein, grus osv, slanger, pumper, filtre, en god del trestubber noen store noen små, kolber, lys osv osv.
Aquael Hypermax4500 boksfilter som rommer 15.9liter biomedia det er det kraftigste og eneste filtre uten impeler å bruker en turbin til å få en kraft på 4500liter i timen som kan justeres ned og opp ved bruk av en simpel interface på toppen av filtre. Det har dobbel 19/25 slanger inn og ut
(Ja det er en god del kraftigere og større en FX6 liten pus i forhold det sirkulerer 1200liters akvariumet 4 ganger i timen)
https://www.aquael.com/products/aquaristeics/aquaristics/hypermax-4500/
Alt er automatisert utenom vannbytte å det kan stå å gå i mange måneder uten rens største filtre kan stå over et år før det trengs total rens forgje gang var i fjor høst.
Største kare er 250cm x 70cm x 70cm
Det største kare veier 200kg+ tomt å må løftes ut et vindu som er over 2meter opp fra bakken det er 200kg sand i bunn av det store akvariumet det veier fult 1.5tonn ca så det kan ikke stå på dårlig underlag det på 600liter veier ca 800kg med stativ og Reolen veier ca 800kg med alle 3 kara fult.
Dere må ha mange folk eller bra med utstyr+maskiner for flytting det går ikke med to spinkle karer kanskje vis dere er 150kg vær dere å har muskler av stål.
Spør for flere bilder er veldig mye så bedre å komme å se ved sikkelig interesse å jeg forbeholder meg retten til å selge å svare til hvem jeg vil.
(NB:Alt er Glass ikke noe akryl ved reparasjoner så er det blitt brukt polykarbonat plater å det er to kar med reparasjoner på seg det ene er i bruk å holder tett for andre år på rad å det andre står på bod, har resilikonert noen av karene da dem var lekk ved kjøp)
(Vet et evt salg må du stå ansvarlig for å ta ned og flytte alt selv, å betaling skal da skje før flytting da du blir ansvarlig selv vis du/dere knuser det.
kun Kontant/Vipps/Straksoverføring skal stå på min konto før dere får flytte på det.)
Er ikke ute etter et salg å må ikke selge da det ikke står i veien å heller ikke plager meg men vil sjekke innteresse å se ka folk er villig til å gji å vis budet er bra nok sier jeg ikke nei.
(Kan vurdere å selge enkelt ting kom med bud men hovedsaklig samlet vis blir et salg!)
Kom Med Bud!
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 18.7.2025 kl. 01:03 ・ FINN-kode: 417225359