Bildegalleri
Prada sandaler i blått skinn, str 37,5
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 117 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Skostørrelse: 37
Merke: Prada
Type: Hæler
Materiale: Lær
Fine Prada sandaler i skinn og kork i nøytral blåfarge med gullfarget spenne. I følge skoesken heter fargen demin. Størrelsen er 37,5 og jeg vil si den er reell, kan gjerne også passe størrelse 37. Det er en behagelig kile hel med liten hel foran.
Sandalene er kun brukt et par gang og er i god i stand, se alle bildene. Det er ikke noen merker oppå sandalene, men det er noen meget svake merker på helene.
Jeg bruker sjelden sandaler og vurderer derfor å selge disse, da de er alt for fine til ikke å bli brukt. Kjøpt i New York på Prada for over $600,-, orginal skoeske og skoposer/dustbags følger med. Selges for kr 1700,- pluss porto.
Ta kontakt om spørsmål.
Sjekk gjerne mine andre spennende annonser med designklær, sko og vesker.
Tar ikke imot retur.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 20.6.2026 kl. 18:38 ・ FINN-kode: 417110541



