Bildegalleri
Nydelig antikk italiensk sølv brosje i sølv med kamè
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 76 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Hovedmateriale/stein: Sølv
Annet materiale /stein: Andre materialer
Nydelig antikk vintage retro italiensk sølv brosje i sølv med kamè selges kr 950,-
Lengde: 6 cm
Bredde: 4,7 cm
dybdre:ca 1,5 cm
Fin stand, ingen skader som jeg kan se, men har noe naturlig aldersmessig slitasje, og nålen bak er litt bølgete. Finner ingen sølv stempel på denne, men er ganske sikker på at den er sølv. Nydelig utskåret kamè/camè. Det er to "krøller" på ene siden av brosjen som ikke er satt på på andre siden. Det må være en glemsel fra sølvsmeden en gang i tide, for det er ikke merke etter at det har vært loddet fast noe på andre siden. Flott brosje i italiensk stil fra slutten av 1800 tallet, muligens tidligere.
Kan hentes på Grünerløkka eller sendes.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 26.2.2026 kl. 12:37 ・ FINN-kode: 415380388

