Bildegalleri
(1/1)
Vi søker vesker av høy kvalitet til våre auksjoner
Til salgs
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Vi søker vesker og klær av Hermès (Birkin og Kelly) Dior, Louis Vuitton, Bottega Veneta, Chanel m.m.
Smykker fra Cartier o.l. er også av interesse.
Ta kontakt med bilder og pris på mail eller tlf: 4040 029
Sølvesen Myhre Berntsen søker alltid kunst og antikviteter for salg.
Vi formidler kunst og antikviteter av høy kvalitet. Vi vil fokusere på kultivering og formidling av norske antikviteter, fra 1600-tallets bondegjenstander og norsk rokokko til 1900-talls modernisme. Med nye vinklinger på interiør og sammensetninger av møbler og gjenstander, vil vi overbringe en ulineær og stadig utviklende livstilskolleksjon for det kreative mennesket.
Vi kan bistå deg med verdirealisering av dødsbo/arveoppgjør/samlinger, og samarbeider med advokater, vaskebyråer m.m. og kan bistå hele prosessen fra taksering til tømming og salg.
På oppdrag kan vi være behjelpelige med å skaffe gjenstander og malerier av en bestemt mester eller epoke. Vi påtar oss også alle typer interiøroppdrag for hus, hytte og hotel.

Sølvesen Myhre Berntsen Kunst & Antikviteter
Frognerveien 31 0263 Oslo
Sist endret: 28.9.2026 kl. 08:47 ・ FINN-kode: 414190374
Mer fra Sølvesen Myhre Berntsen Kunst & Antikviteter












