
Bildegalleri
🖤 Stripet kjole fra Michael Kors – Str. 8 (S) 🖤
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 51 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Passform: Normal i størrelsen
Størrelse: M
Merke: Michael Kors
Type: Kjole til spesiell anledning
Materiale: Polyester
Farge: Svart
Klassisk og stilren kjole fra Michael Michael Kors, i sort og hvitt stripemønster. Kjolen er svært pent brukt og passer like godt til jobb som til middag og fest.
Detaljer:
• Størrelse: 8 (US), tilsvarer ca. Small (S)
• Merke: Michael Kors
• Farge: Sort og hvit
• Mønster: Horisontale striper
• Passform: Kroppsnær (bodycon), med stretch for god komfort
• Lengde: Kne-lang
• Modell: Ermeløs tank dress med flatterende drapert hals
• Materiale: Polyester og spandex – myk og elastisk
• Lukking: Glidelås bak
• Tilstand: Veldig lite brukt – fremstår som ny
👗 Kjolen er både elegant og allsidig – perfekt til en travel arbeidsdag med blazer, eller til fest med smykker og hæler. Den figurnære passformen og elastiske stoffet gjør den komfortabel og flatterende.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 16.6.2026 kl. 15:14 ・ FINN-kode: 413160112






