Bildegalleri
Vestvendt balkong, sol hele dagen
Korttidsleie
- Månedsleie
- 8 700 kr
- Depositum
- 18 000 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 9 m²
- Bruksareal
- 66 m²
- Boligtype
- Rom i bofellesskap
- Soverom
- 0
- Etasje
- 4.
- Leieperiode
- 15.12.2025 - 15.01.2026
- Bruttoareal
- 66 m²
- Energimerking
- A
Fasiliteter
Beskrivelse
Rom i leilighet - alt inkludert i husleien
Korttidsleie: 15 desember - 15 januar (inn- og utflytt er fleksibelt)
Størrelse: 9 m2
Pris per mnd: 8700 ,-
Depositum: 18 000kr,-
Leies ut møblert. Rommet har nå dobbeltseng i stedet for enkeltseng som vist på bildet.
Et lyst og møblert rom leies ut i en sjarmerende leilighet rett ved Grünerløkka. Perfekt for deg som trenger et midlertidig sted i Oslo, enten du pendler, er på jobboppdrag, eller bare ønsker en komfortabel base i byen for en periode. Du deler leiligheten med én hyggelig jente, som selv vil bo der omtrent to uker i leieperioden.
Om leiligheten:
Nyoppusset sjarmerende og supersentral leilighet rett ved Grunerløkka. Leiligheten ligger i 4. etasje og har vestvendt balkong med god utsikt. Leiligheten er sjarmerende med tre soverom, høyt under taket og tregulv. Den ble pusset opp i 2016 og har topp standard på alt, fra kjøkkeninnredning, vinduer og hvitevarer. Du trenger ikke bekymre deg for strøm, fyring, varmtvann eller internett - alt er inkludert. Når du trer inn i leiligheten, møtes du av en romslig entré og en stue i åpen kjøkkenløsning med balkong.
Belligenhet:
Leiligheten har en svært attraktiv beliggenhet rett ved Grünerløkka og Botanisk hage. I nærområdet finner du flere dagligvarebutikker, apotek, frisør, restauranter, treningssentre og alt du ellers trenger, alt innen få minutters gange. Grünerløkka er kjent for sitt pulserende kultur- og uteliv, med et mylder av spennende kaféer, barer og restauranter. Hver søndag arrangeres det hyggelig loppemarked på Birkelunden, og området byr på liv og aktivitet året rundt.
Det er kort vei til Carl Berner, Sofienbergparken, Botanisk hage, Torshovdalen og Akerselva, med flotte tur og rekreasjonsmuligheter hele året. Like i nærheten finner du også Carls, et av Oslos mest trendy steder med masse liv, kultur og gode spisesteder. For deg som liker bad og velvære: Tøyenbadet ligger bare 300 meter unna, med sauna, boblebad, utendørsbasseng, sklie og stupetårn, et must å prøve! Og Sørenga er kun en kort sykkeltur unna, perfekt for et bad eller badstue ved fjorden.
Send meg gjerne en melding med litt informasjon om deg selv og hva du gjør. Jeg svarer fortløpende og viser gjerne frem leiligheten.
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Trenger du en kontrakt?
- Utfylt kontrakt med opplysninger fra annonsen
- Digital signering
- Gratis tjeneste
- Godkjent av Forbrukerrådet
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.
Lignende annonser


