Bildegalleri
Knut Langeland: Med gull i himmelrand
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Boken Med gull i himmelrand: 120 forteljingar frå Salhus av Knut Langeland ble utgitt i 2021 og er skrevet på nynorsk. Den består av 120 fortellinger fra Salhus, en bygd i Bergen kjent for sin tekstilindustri og rike kulturhistorie. Gjennom boken formidler Langeland både hverdagsliv og spesielle hendelser fra Salhus, og gir leseren et innblikk i bygdas historie og sjel. 
Knut Langeland er en norsk forfatter og fotograf med en forkjærlighet for hagebruk, kulturhistorie og lokal identitet. Han har tidligere skrevet bøker som Stauder i norske hager og Historier om ugress – planter til nytte og glede. I Med gull i himmelrand viderefører han sitt engasjement for å dokumentere og formidle lokale historier og tradisjoner. 
For de som er interessert i norsk lokalhistorie, kulturarv og fortellinger fra det virkelige liv, er Med gull i himmelrand en verdifull og engasjerende bok. 
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 1.2.2026 kl. 11:26 ・ FINN-kode: 408206013





