Bildegalleri
Scandinavian design. St-Martins. Kjole til spesiell anledning (str. L)
Til salgs
Frakt fra 19 kr + Trygg betaling 189 kr. Frakten er på tilbud – ordinær pris er 39 kr.
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Størrelse: L
Type: Kjole til spesiell anledning
Kjole til f. eks. en åpning av en utstilling, eller der du skal ta imot en pris, på rød løper, i et jubileum, til en fest der du er hun som skal merkes, men samtidig ha mulighet til å være litt nøytral, eller bare til en fin fest/et selskap. Min mest unike og flotteste kjole. Aldri sett den i butikk utenom den gangen jeg kjøpte den rundt år 2010 i en flott butikk i Trondheim. Merke: Scandinavian design, St-Martins. Størrelse: Large. Lite brukt. Perfekt i snittet. Nydelig design og stoff. Fargen og sømmene/mønsteret gir en slank figur. Svart i hovedfarge. Dette er kjolen med den fineste underkjolen (se bilder av fuglene). Disse fuglene går igjen øverst over bysten på innsiden av kjolen, som en fin innerkant.
Kjøp ved å trykke på «Kjøp nå», så sendes det så fort som mulig etter der:)
Jeg har mange fine klær i andre annonser, så bare gå inn og ta en titt. Hvis du finner mer du ønsker, så kan jeg samle alt i en sending for 69 kr. i frakt for alt i en stor pakke gjennom Post Nord, hvis det er ønskelig. Eventuelt kan jeg lage en ny annonse med alle klærne i, og sette opp trygg betaling og frakt der, så har du samme trygghet som i denne annonsen :)
Ta kontakt hvis du ser mer du vil kjøpe. Følg gjerne med i dagene og månedene som kommer, for jeg kommer til å legge ut mye kule klær fra 2000-tallet nå fremover og div. annet:)
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 20.11.2025 kl. 05:24 ・ FINN-kode: 406952105

