Bildegalleri
Brudekjole str 38/40 ivory
Til salgs
8 000 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Størrelse: 38
Merke: Andre merker
Farge: Hvit
En «Libano» fra St. Patric. Skjørtet består av mange tyllag som retter seg ut når man henger den opp høyt. Kjolen var opprinnelig størrelse 46 og er sydd inn til en størrelse 38/40. Kan sys både inn og ut hos skredder.
Nypris 21 900 kr.
Det er sydd inn en dansestropp på slepet. Kjolen har fine blonder og perledetajer. Et korsett/BH festes med trykknapper. Denne er også sydd inn. Den kan lett byttes eller taes av/på.
Det er et lite hull i tyllet på brystet/magen som sikkert enkelt kan fikses. Det vises kun om man vet om det. Små hull i underskjørter som ikke vises i bruk.
Kjolen har et nydelig slep. Det har noen merker på undersiden som ikke vises i bruk. Kjolen er ikke renser, så disse merkene kan kanskje forsvinne i rens.
Farge ivory.
Lang kjole da jeg er 180 og brukte 5 cm hæler.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 29.4.2025 kl. 21:45 ・ FINN-kode: 405381353



