Bildegalleri

Godt vedlikeholdt hytte med utsøkt beliggenhet ved Skarvatnet.

Solgt
Oppdal/ Skarvatnet

Pen og godt vedlikeholdt hytte, skjermet for vei og innsyn. Eiendommen har fantastisk sol og utsiktsforhold.

Prisantydning2 990 000 kr
Omkostninger
88 210 kr
Totalpris
3 078 210 kr
Kommunale avg.
3 380 kr per år
Formuesverdi
562 500 kr

Nøkkelinfo

Beliggenhet
På fjellet
Boligtype
Andre
Eieform
Selveier
Internt bruksareal
76 m² (BRA-i)
Bruksareal
91 m²
Eksternt bruksareal
15 m² (BRA-e)
Tomteareal
1 175 m² (eiet)
Byggeår
1994
Soverom
3
Rom
4
Energimerking
E - Oransje

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Peis/Ildsted
Garasje/P-plass
Innlagt vann
Innlagt strøm
Turterreng
Utsikt
Alpinanlegg
Bilvei frem

Om boligen

Godt vedlikeholdt hytte med utsøkt beliggenhet ved Skarvatnet. Totalt 3 soverom og hems, som gir godt med soveplasser. Stor tomt på 1,175m², med god avstand mellom hyttene gir en skjermet tilnærming. I tillegg har man et anneks med oppbevaringsplass og soveplasser. Hytta ligger høyt og tilbaketrukket fra bilvei i et av Oppdals mest etterspurte hytteområder. Her er det svært gode sol- og utsiktsforhold, og gode muligheter for turer i fjell, skog og mark, både til fots, på ski eller på sykkel.


Det er helårsvei helt frem til tomta, innlagt vann, strøm og mulighet til å koble seg på septik. Fra hytta er det gangavstand til preparerte skiløyper ved Skarvatnet, herfra er turmulighetene mange, bl.a. til Gjevilvasshytta og Grøtsætra. Det er bare 15 min. med bil til Oppdal sentrum.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode399888457
Sist endret13. juni 2025 09:18
Referanse164250068

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.