Bildegalleri
Nisjeparfymer - flere nye lagt til!
Til salgs
Beskrivelse av varen
Jeg nedskalerer samlingen og selger noen av mine parfymer. Her er det noen skatter! Annonsen oppdateres jevnlig. Ta kontakt om du lurer på noe! Jeg tar imot bud, men ikke skambud.
* Guerlain - Bois d'Arménie 30 ml dekant, brukt max 1 ml - 1100 kr
* Serge Lutens - Un lys (bell jar, 68/75 ml) - 1700 kr
* Serge Lutens - Jeux de peau (bell jar, ca 25/75 ml) - 900 kr
* Parfum Satori - Satori (kun testet, 50 ml) - 1300 kr
* DIOR - Bois d'Argent mini (5/7,5ml) - 150 kr
*SOLGT* Guerlain - Shalimar Eau de cologne
*SOLGT* Diptyque - Tam Dao (EDP)
*SOLGT* Frederic Malle - Portrait of a Lady
*SOLGT* Serge Lutens - Mandarine-mandarin
Se bilder for gjenværende innhold. 30 ml-dekantene fra Guerlain er tappet fra originalflaske til dekantflasker som ligner flaskene fra L'art et la matière-kolleksjonen.
Sender gjerne på kjøpers regning, og kan raskt lage Fiks Ferdig-annonse for parfymene jeg evt ikke har lagt ut egen annonse på ennå. Om du er interessert i flere kan jeg gi en samlet pris. Kan vurdere bytte mot Serge Lutens (særlig Sarrasins, Bois de violette, De profundis, Douce amère), enkelte fra Chanel, eller nisjemerker som Neela Vermeire, Sentire, L'entropiste, Spoturno etc.
#nisjeparfyme
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 1.2.2026 kl. 21:42 ・ FINN-kode: 399216137