Bildegalleri
Moderne norsk strikk: Karen Marie Vinje
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Om boken - 2 opplag 2013
Moderne Norsk Strikk er Embla Forlags tredje bok i samlingen der norske strikkemønstre er tema. Boken er en oppfølger av de to tidligere bøkene Norsk Strikk og Norsk Småstrikk, som i hovedsak handler om de kjente klassikerne. Disse bøkene har blitt vurdert som et skattkammer. Moderne Norsk Strikk gir deg enda flere skatter i samlingen, denne gangen med moteriktige plagg med mønster inspirert av gamle norske mønstre. Her finner du den populære og mye omtalte Karpe Diem-genseren, Peer Spook-genseren som er blitt populær og etterspurt igjen, og mange andre moderne og elegante plagg. Modellene i denne boken er tilpasset erfarne strikkere, men også nybegynnerne som skal føre strikketradisjonen videre
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 7.6.2026 kl. 08:28 ・ FINN-kode: 375204667




