Bildegalleri
BBC Music - Thomas Arne’s ALFRED - An early english opera
Til salgs
Frakt fra 38 kr + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Denne CDen er én av nærmere 60 i samme serie som jeg selger og som fulgte med BBC Music Magazine, og selges for kr 1200 til sammen, og du finner dem ved å søke det som er til salgs på min profil - tittelen til disse annonsene starter med "BBC Music".
Innhold:
Act I
1 Overture 6:30
2 The Shepherd's Plain Life 3:33
3 Sweet Valley Say 2:01
4 Let Not Those Who Love Complain 4:00
Act II
5 Love's The Tyrant Of The Heart 3:32
6 From The Dawn Of Early Morning 5:44
7 Hear, Alfred, Hear 2:29
8 Gracious Heav'n, O Hear Me 5:30
9 Vengeance, O Come Inspire Me! 6:15
10 There Honour Comes 2:28
Act III
11 Ah Me, What Fears Oppress... Guardian Angels, O Descend 3:02
12 March With A Side Drum 1:34
13 Rule, Britannia 4:17
Total 51:02
Phonographic Copyright ℗ – BBC
Copyright © – BBC
Recorded At – Maida Vale Studios
Composed By – Thomas Arne
Conductor – Nicholas Kraemer
Countertenor Vocals [Edward] – Stephen Wallace
Liner Notes – Jonathan Keates
Mezzo-soprano Vocals [Emma/Edith] – Diana Montague
Orchestra – Orchestra Of The Age Of Enlightenment
Producer – Gwen Hughes, Kenneth Richardson (2)
Soprano Vocals [Eltruda] – Catherine Pierard
Soprano Vocals [Spirit] – Ruth Holton (2)
Tenor Vocals [Alfred] – Mark Padmore
Tenor Vocals [Corin] – Nicholas Sears
Søk eventuelt på "BBC Music" på min profil, for å finne de andre CDene i denne serien, som jeg selger.
( Det kan også tenkes at du kan være interessert i denne https://www.finn.no/393388434 )
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Sjekk gjerne mine andre annonser også, f.eks: https://www.finn.no/393388434
Jeg har ca 60 CDer i serien BBC Music, som var vedlegg til BBC Music Magazine, og kan selge disse under ett for kr 1500,- (25 kr / CD) Har ikke laget en annonse for disse samlet ennå, så send meg en melding om du skulle være interessert.
Kjøp av flere CDer og annet, utløser kvantumsrabatt, siden prisen for kun én enkelt CD inneholder et "ulempetillegg" for å sende kun én CD. :-)
Kjøper du en større kolleksjon, som nevnt ovenfor, så får du rabatt på alt annet som selges også, og ønsker du å kjøpe noen flere CDer i samme "Fiks Ferdig"-sending, så ordner vi det enkelt, du slipper å kjøpe én og én!
Porto og forsendelse:
Fiks Ferdig er gjerne dyrere enn vanlig forskuddsbetaling med Vipps og sending med Posten om du bare skal kjøpe 1 CD, mens Helthjem ofte er rimeligst om du velger Fiks Ferdig, men dessverre kan være upålitelig, selv om det vanligvis går raskt og greit.
Av og til er det tilbud (kampanjer) på portoen, som sannsynligvis er rimeligst selv om Fiks Ferdig gebyret beholdes.
OBS - det er nye priser og betingelser for brevporto hos Posten fra 1/2-2026, hvor tykkelse og størrelse på konvolutten er det viktige.
For sending av CDer inkl. bobleplast betyr det porto kr 46,- for sending av 1 CD, og kr 69,- for sending av 2-10 CDer.
(DobbeltCD som har dobbelt tykkelse på coveret, vil overstige 2 cm tykkelse og koste kr 69,- )
Og for sending av mer enn 1 CD, anbefaler jeg å bruke Fiks Ferdig, selv om du helt klart kan spørre om å få tilsendt som brevpost med forskuddsbetaling.
Ellers - sjekk prisene for sending via Fiks Ferdig hos de ulike selskapene. Helthjem fra dør til dør vil som regel være raskt og rimelig, men ikke helt pålitelig! ☝️
(Posten har dessverre også vist seg å være upålitelig, ved at sending av større konvolutter som er nær hhv. 0.5, 2 eller 5cm tykkelse, fort medfører straffeporto. Dette fordi tykkelsen måles ved å sende brevet gjennom en sprekk når du leverer inn på Post i butikk eller postkontor, MEN - måles med laser på Postens terminal. Det betyr at selv en mindre deformering / "bulk" på konvolutten eller esken, vil kunne resultere i straffeporto selv om tykkelsen var innenfor da du leverte inn sendingen!
Dette betyr at jeg kun anbefaler at maks 1 CD sendes som brevpost, og ikke 2, selv om det egentlig skulle ha gått greit med en stor konvolutt inkl polstring. Postens urimelige praksis mht. måling av tykkelsen, kan det være greit å oppmerksom på, også i andre sammenhenger enn handel på finn.no. Er du nær en av grensene på 0.5, 2 eller 5 cm, ta bilde av sendingen mens personalet holder den midtveis i den sprekken, som dokumentasjon!)
Bor du i / nær Oslo, er det også en mulighet å avtale direkte overlevering, eller hjemkjøring, men bompenger er en realitet, så prisen for hjemkjøring i Oslo, vil typisk være 40-50 kroner, 100 kroner for større gjenstander.
Du er herved oppfordret til å vurdere ulike prisalternativer, (og risiko/pålitelighet/pris hos postselskapet du velger) - det viktigste er at du blir fornøyd. 🙂
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 12.5.2026 kl. 20:06 ・ FINN-kode: 353462617
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt







