
Bildegalleri
Rc-pakke selges samlet!
Til salgs
Frakt fra 109 kr + Trygg betaling 194 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Beskrivelse av varen
På grunn av manglende interesse, så selges rc-utstyret for en meget billig penge!
Den første er en Kyosho ZX6, er en rask og fin konkurransebyggy. Står på et vanntett motoroppsett som tåler 2s og 3s. Mener å huske at den var komplett, men er nok en fordel om noen med erfaring kjøper den. Følger med en Nosram 6,5t motor, den har aldri blitt brukt. Kontroller følger med. ESC står for øyeblikket i snøscooteren.
Nr to er en Losi 8ight-e RTR. Denne er også veldig lite brukt, men går som hakka møkk, nesten vanskelig å henge med på spakene. Følger med 4 stk 2s lipo batterier og en Dx2e spektrum kontroller. Følger med totalt 8 dekk, ett sett er veldig slitt.
Nr 3 er en 3D-printed snøscooter. Denne er det egentlig ikke så mye vits å kjøpe hvis man ikke har tilgang til 3d-printer, ettersom det ofte må byttes deler. Denne går også vanvittig bra. Har prøvd mange forskjellig belter, men endte opp med belte av TPU, noe som har fungert veldig bra. Det er beltedrift på motoren, kontra gear som det var originalt på disse.
Motoroppsett er; Hobbywing EzRun 3665 G3 Brushless Motor 2400KV
Hobbywing EzRun Max10 G2 140A Brushless ESC 2-4s
Bare dette setup'et alene kostet 2500,-
Alt dette har en nypris på over 15 000, arbeid ekskludert.
Jeg ønsker helst å selge til noen som har erfaring med rc fra før, da det kanskje må påregnes litt jobb med bilene. Men de funket sist de var satt sammen.
Prisen settes derfor til hbo. 4000,-
Selges uten lader
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 20.8.2026 kl. 12:17 ・ FINN-kode: 352778542










