Bildegalleri
(1/4)
Dior x Judy Blame Genser
Til salgs6 500 kr
Beskrivelse
Dior x Judy Blame Genser i hvit. Genseren er er laget mellom et tidligere sammarbeid i mellom stylisten Judy Blame og motehuset Dior. Genseren har rund hals, lange ermer, rett hem og broderi på bryst. Tilstanden er som ny, ble brukt i photoshoots som varte igjennom en helg. Strl Xl og passer true to size
Vår pris er kun 6.500,-
Cnexclusives er en premium sekundær forhandler innenfor designerklær og tilbehør, med 6 års erfaring innen bransjen. Hos oss blir du som kunde alltid satt i fokus, og vi lover en trygg og ryddig handel.
Vi tilbyr Kjøp, salg, innbytte og autentisering sjekk av alle designermerker. Vi er stolte å ha solgt og kunne tilby noen av verdens mest ettertraktede plagg til en rimeligere pris.
I dag er vi en anerkjent brukt forhandler rundt om i verden, og har tilgang på et stort og bredt kunde nettverk. Er det noe vi ikke har, kan det potensielt skaffes:)
Ved henvendelser gjerne send oss en mail @Cnexclusives@hotmail.com
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Nøkkelinfo
- Tilstand
- Pent brukt - I god stand
Beliggenhet
| FINN-kode | 350997879 |
|---|---|
| Sist endret | 23.1.2026 kl. 14:16 |





