
Bildegalleri
(1/1)
Nye orginale Bosch Injectorer for Volvo D4/D6
Til salgs8 990 kr
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
Nye injector for Volvo Penta D4 og D6
Erstatter OEM:
Pris pr stk.
VOLVO PENTA 21188520
VOLVO PENTA 23324678
VOLVO PENTA 23126517
Bosch 0445120173
Bosch 0445120052
Bosch 0445120051
Bosch 0445120512
Bosch 0445120553
Bosch 0445120513
Bosch 0445120552
Søkeord:
D6 dyse d6 injektor d6 dieseldyse d4 injektor d4 dyse d4 dieseldyse volvo penta dyse injector injektor brennstoffventil bosch
Diesel & Marine As driver med overhaling og salg av diesel komponenter/deler/motordeler, skaffer alt av deler, det som ligger på finn er bare et lite utvalg.
Sist endret: 30.9.2026 kl. 20:30 ・ FINN-kode: 345069017
Mer fra Diesel & Marine As















