
Bildegalleri
Damedress med to bukser XS Ulvestad Konfeksjon
Til salgs
Frakt fra 109 kr + Trygg betaling 79 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
Størrelse: XS
Fantastisk flott damedress i nydelig blåfarge fra Ulvestad Konfeksjon, sydd på bestilling i str. XS. Følger også med en lik bukse i sort. Lekker både som festantrekk og på jobb. Sitter pent på, buksen har straight leg. Har brukt denne typen dress på jobb i mange år og vært svært fornøyd. Kan vaskes på ullprogram og henges til tørk - klar til bruk uten stryking eller damping.
Inneholder 60% ull, 38% polyester og 2% elastan. Holdbart og slitesterkt stoff, vasket mine dresser sikkert 1 gang i uken over lang tid.
Betalte ca 5000,- for dressjakke og to bukser.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 3.8.2026 kl. 21:06 ・ FINN-kode: 343383108









