Bildegalleri
STANLEY JACOBSEN - GO'VISA MI - FIN NORSK VISESANGER FRA 1977 - JOHNNYROCK
Til salgs
Frakt fra 69 kr + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
STANLEY JACOBSEN – «GO’VISA MI» (1977)
Stanley Jacobsen opprinnelig fra Sveio i Sunnhordland er en norsk visesanger og låtskriver. Han er særlig kjent for visene «Skigardsvise» og «Imorgon, imorgon (men ikkje i dag)».
I årene 1976–1982 var han visesanger på heltid, men fra 1982 startet han å arbeide som sivilagronom. Av hans seks plateinnspillinger er dette hans andre. Med liner-notes av Otto Nielsen som også har produsert platen.
Otto Nielsen. Legenden fra Trøndelag, revyartisten, låtskriveren og sangeren som var sædeles aktiv under krigen. Han gikk bort i 1982. Samme året som Stanley Jacobsen sluttet å lage plater. En tilfeldighet?
DENNE ER SOM NYTT.
Dette er den NORSKE ORIGINALE pressingen fra 1977 på PHILIPS RECORDS der coveret (med norsk LP3 sticker), den hvite innerposen og vinylen er SOM NYTT. TOPP STAND.
Min pris: 125 kr.
Tilbud nå: 100 kr
EN AV VÅRE MANGE FINE VISE-SANGERE PÅ 70-TALLET SOM MARKERTE SEG I TRADISJONEN MED ET PAR MEGET POPULÆRE VISER.
Kjøper betaler for frakt. Det er billigere enn du tror.
Samsending av flere plater i samme pakke lønner seg.
Selger både som Fiks Ferdig eller direktesalg. Direktesalg sparer deg for penger.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 21.6.2026 kl. 14:16 ・ FINN-kode: 343292558






