
Bildegalleri
GUCCI Rebelle Marmont
Til salgs
Frakt fra 109 kr + Trygg betaling 244 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Selger en veldig pent brukt Gucci rebelle small veske i sort skinn. Skulder reimen kan tas av og vesken kan da brukes som en clutch eller byttes ut med en annen lenke (gull lenke). Passer til alle anledninger. Den har plass til en iPhone 15, lommebok, nøkler, 100 mL parfyme, liten paraply…etc.
Glidelåsen funker som den skal. Har ingen lukt, riper, skader eller merker på selve skinnet. Lys rosa skjemsket skinn med normale bruksmerker inne i vesken (som vist på bildene). Date code er inntakt.
Alt som er på bildet følges med: dustbag, tag, kort, pose og kvittering.
Pm for flere bilder❤️
Pris kan diskuteres ved raskt avgjørelse, men ingen skambud.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 22.2.2026 kl. 16:35 ・ FINN-kode: 331830132


























