Bildegalleri
Ballerina sko fra Louis Vuitton
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 178 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Skostørrelse: 39
Selger ballerina sko i rosé gull med sløyfe og paljetter. De er strl 39, og veldig lite brukt. ( skinnet i rósegull er helt uten bruksmerker ,- sålen under har litt merker)
Disse er fra en limited edition, og de er like fine til sommerkjolen som til jule antrekket! Ønsker 2800 kr for de. Kom gjerne og prøv
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 15.6.2026 kl. 11:58 ・ FINN-kode: 324588765











