
Bildegalleri

Loftstue m/eget toalett til leie i tomannsbolig
- Månedsleie
- 8 000 kr
- Depositum
- 8 000 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 20 m²
- Boligtype
- Rom i bofellesskap
- Soverom
- 1
- Etasje
- 3.
- Leieperiode
- 01.01.2026
Fasiliteter
Beskrivelse
Romslig loftstue med eget toalett leies ut. Passer bra til f.eks student eller pendler.
Det er et lyst og luftig rom som er enkelt møblert med seng, bord, stol m.m. Kokemuligheter og kjøleskap i rommet, i tillegg til tilgang på felles kjøkken. Eget toalett vegg i vegg med loftstua.
Felles inngang. Tilgang til dusj på felles bad og vaskemaskin på felles vaskerom.
Utleiedelen er hele 3. etasjen i en solrik tomannsbolig. Merk at inngangen er i 1. etasjen og man må gå igjennom min del av huset for å komme til 3.etasje.
Boligen ligger i et rolig boligområde med godt naboskapligger og er rett ved skogkanten med flotte turområder både sommer og vinter.
10 minutters gange til Ellingsrudåsen T-banestasjon og gangavstand til buss. Parkeringsplass tilgjengelig.
Mulighet for både korttids- og langtidsleie. Ledig fra 1. januar, evt senere.
Litt om meg selv: jeg er 43 år, har fast jobb i Oslo sentrum og bor med mine to barn og en katt.
Ta kontakt og fortell litt om deg selv, og så tar vi en prat.
Visning
Trenger du en kontrakt?
- Utfylt kontrakt med opplysninger fra annonsen
- Digital signering
- Gratis tjeneste
- Godkjent av Forbrukerrådet
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.





