Bildegalleri
Gotisk rokokkokjole S-M
Til salgs
Frakt fra 109 kr + Trygg betaling 90 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Kostymet består av sort overkjole/kjolefrakk, sølvfarget skjørt, og sort underskjørt med stålspiler for å holde formen. Kjolefrakken har en løs frontdel som kan tråkles eller nåles fast for å regulere størrelsen litt, og skjørtene har knyting på begge sidene, så de kan også tilpasses.
Maks brystvidde: 90 cm
Maks livvidde: 75 cm
Det følger med lommer du knyter rundt livet, under skjørtene. Kjolefrakken og skjørtene har åpninger i siden så man kan nå lommene. Siden det er et vampyrkostyme er lommene selvsagt flaggermus-inspirert.
Kjolefrakk og skjørtet uten spiler kan vaskes på snilt program.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 30.5.2026 kl. 19:34 ・ FINN-kode: 320874412








