
Bildegalleri
Hans Lauvik: So gale at da gaula. 2020. Illustrert av Lars Lauvik.
Til salgs
Frakt fra 38 kr + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Hans Lauvik: So gale at da gaula. 2020. Illustrert av Lars Lauvik. Boka «So gale at da gaula» er, blant anna, fylt med kåseri og små historiar frå Lauvik si eiga tid som lærar i barneskulen og gullkorn frå barnebarna "Denne boka inneheld konsentrert nynorsk, som er giftig for folket. Typiske symptom er forvirring, jodling og innmelding i Noregs Mållag. Ved overdose: Kontakt Riksmålsforbundet. Boken er som ny.
Sendes eller hentes. Porto tilkommer ved sending. Kan hentes om dette passer bedre. Jeg har mange annonser på finn.no og samsender alt du kjøper av meg, slik at DU sparer porto. Du finner annonsene mine ved å søke etter Roy Juvik i søkefeltet på Torget.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 21.7.2026 kl. 05:53 ・ FINN-kode: 312087828




