
Bildegalleri
Revue Thommen Swiss Made 🇨🇭 Men's 'Diver 300m Selita SW 200 Automatic Movement
Til salgs
Frakt fra 38 kr + Trygg betaling 252 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å inspisere varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene tilbake.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
Kjønn: Herre
Hei og god sommer :).
All informasjon i denne linken:
https://revuethommenusa.com/collections/diver/products/mens-diver-green-dial-stainless-steel-bracelet-swiss-automatic-watch-17571-2929
https://www.thommenwatches.com/produkt-kategorie/diver/
Alle detaljer om uret under lånt fra Revue Thommen sin offisielle side:
Revue Thommen ble grunnlagt i 1853 av Gedeon Thommen og har siden utviklet seg til å bli et av de ledende sveitsiske klokkeselskapene. Tidlig ble det kun produsert armbåndsur og lommeur og de stolte utelukkende på sine egne bevegelser. På 1920-tallet begynte Revue Thommen også å produsere instrumenter for luftfartsindustrien. Dette segmentet ble stadig utvidet, og i dag er Revue Thommens instrumenter blant de ledende produktene i flyindustrien.
Koffert: Rustfritt stål, rund
Bakside: rustfritt stål, skru ned, solid
Bezel: rustfritt stål, grønn, ensrettet
Urskive: Grønn, analog
Hender: Sølvtone
Markører: Lysende, Indekser
Kalender: Forstørret datovisningsvindu ved 3-tiden
Funksjoner: Timer, minutter, sekunder, dato
Rem: Rustfritt stål, Silvertone
Lås: Trykkknapputløser med sikkerhetsfolding, rustfritt stål
Krystall: Safir
Krone: Rustfritt stål, skru ned
Bevegelse: SW200 Automatic Movement, 28'800 svingninger
Vannmotstand: 30 atm/300 meter/1000 fot
Strømreserve: 38 timer
Koffertmål: 42 mm i diameter x 13 mm tykk
Stroppmål: 22 mm bred x 8 cm lang
Opprinnelsesland: Sveits
Herreklokkeremmer kan dimensjoneres for å passe 7,5-tommers til 8,5-tommers håndledd. Ekstra lenker er tilgjengelige fra produsenten.
Automatisk bevegelse slynger seg med armens bevegelse. Det anbefales at du svinger klokken annenhver uke.
En nedskrudd krone (knott) skaper en vannavstøtende tetning. For å skru av kronen, vri mot klokken og trekk/skyv på plass for å stille inn tid, dato og andre funksjoner. For å lukke kronen, trykk den mot dekselet og vri med klokken.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 18.6.2026 kl. 08:49 ・ FINN-kode: 306844288
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt




















