Bildegalleri
Søt strikkejakke
Til salgs
Frakt fra 38 kr + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Beskrivelse av varen
Størrelse: L
Søt strikkejakke med fine detaljer. Jakken har noe glattstrikk og noe vrangstrikk, + flettemønster nederst både foran og bak. Den har v-hals foran og lukkes med tre knapper i samme farge som jakken. Øverst foran er den pyntet med tre broderte blomster på hver side! Jakken er off-white og blomstene er dusrosa med grønne blader.
Jakken er så godt som ny, kun brukt et par timer en gang :)
Den er myk og behagelig å ha på. Selges fordi det er feil str. for meg.
På innsiden av jakken kan man så vidt se to steder at tråden er litt farget (se bilde)...sånn var det når jeg kjøpte den og det er helt ubetydelig :)
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 16.2.2026 kl. 12:21 ・ FINN-kode: 300451628














