Bildegalleri
Gucci solbriller fra 2009
Til salgs
Frakt fra 119 kr + Trygg betaling 134 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Godt brukt - Synlig brukt
Merke: Gucci
Kjønn: Unisex
De ultimate y2k it-girl solbrillene i en ettertraktet modell!
Vintage Gucci solbriller (GG 2802/S) i klassisk gull og tortoiseshell. Kjøpt rundt 2009. godt brukt og høyt elsket! Fortsatt et skikkelig fint statement-par.
Det er noen små riper i glassene etter vanlig bruk. Skruen i det ene hengslet må byttes (det sitter en midlertidig skrue nå, så de kan brukes), ellers er de i fin stand.
Følger med original Gucci-etui. Jeg tror jeg fortsatt har den originale eska også et sted.
Etuiet har mange skraper og merker på utsiden, men er fullt brukbar for å beskytte brillen. Selges som den er
Det siste bildet viser meg med brillene på i 2009.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 4.8.2026 kl. 10:50 ・ FINN-kode: 293465778












