Beskrivelse
Accuphase sin nest nyeste og STØRSTE Stereo SLUTT-TRINNET på hele 300 W i 8 Ohm.
Den har utgangstransistorer, som klarer 33 Ampère !!
Her får du HELE 1.200 Watt i 8 Ohm brokoblet. Og merk deg, dette er ACCUPHASE-WATT !! I 4 Ohm, da har du hele 1.800 watt å boltre deg med. 1.200 W i 8 Ohm er også respektabelt.
Den femte P-7500 kom fra Japan nå og den ble levert til en meget lykkelig eier i Trondheim ! Han venter nå på C-3900S helt i begynnelsen av MAR-2026. 10-MAR-2026, den er levert og C-3900S i tillegg.
Den sjette er bestilt og skal havne i Rogaland, sammene med C-2300.
Med P-7500, Bare du har høyttalere, som tåler denne effekten, om du har lyst til å dra på en gang i blant. Her er både KVANTUM OG KVALITET på topp. A C C U P H A S E selvfølgelig !!
Brosjyre:
https://www.accuphase.com/cat/p-7500_e.pdf
Originalener Best: www.accuphase.com
Her får ALLE andre forsterkere ALVORLIG konkurranse !!
Første-, andre-, tredje-, fjerde-,femte- og sjettemann i Norge har fått sine forsterkere nå. Flere venter på sine.
Alle ble ekstremt tilfreds med sine P-7500. Den ene kunden spiller på Legacy Focus SE. Den andre på JBL. Den tredje lukter på Legacy Focus SE. Den fjerde med Carbon 8 Pro og den femte på ett eller annet, men kommer til å vurdere Focus SE når han får testet.
Siste kommentar jeg hørte, var at Bassen kommer UT av kabinettene. Det var det en kundene på P-7500, som sa. Det fikk han ikke til med det han hadde tidligere.
Enda en kunde er tilbake med Accuphase og smilet kom fram igjen. Han trudde høyttalerne var problemet. Det var de IKKE. Legacy Audio sine Calibre gjør jobben, bare de får God og nok Mat !!!
Vi tar selvfølgelig hva som helst i innbytte ved salg av en så dyr forsterker. Høy innbyttepris ved kjøp av NYe Accuphase-produkter.
BOAHS3@online.no SMS 4809 1517 24/7 taaimprot@gmail.com
Investér i ACCUPHASE du også! Over tid har du spart mye i stedet for å "prøve" deg fram. Nyt musikken i fulle drag HELE tiden, fra start til du oppgraderer til en eller annen, nyere Accuphase-modell.
Jeg gir deg SYV års garanti og tar ofte service på eldre Accuphase UTEN belastning annet enn deler. Frakt til og fra serviceverkstedet betaler du og kanskje delene, som trengs. Avhengig av hva det er.
Fordi det er omtrent IKKE service på Accuphase i det hele tatt.
Accuphase LEVERER !! Storoppdatering vil koste litt, men da blir forsterkeren like god, som den var når den var ny.
VELKOMMEN til å oppleve ACCUPHASE på nært hold, kanskje i Hjemmet ditt ?
---------
Til deg som vurderer å investere i Accuphase.
Accuphase fungerer så bra og det kan jeg si ut fra snart 50 års erfaring. Regner med minst 20 års problemfri spilling med like god kvalitet HELE veien. Veldig ofte mye lenger. Derfor gir jeg 7 års garanti på Nytt.
Følg med her på Finn.no og nå på Facebook, som blir mer og mer betjent framover og MYE mer litt utover i 2026.
Og på www.lyrichifi.no. Den siden står for oppgradering med mange oppdateringer, som er svært forsømt.
Jeg har så mye å gjøre at jeg ikke har fått tid til å skrive på FacerBook enda. Men det kommer, jeg garanterer.
Om du har direkte spørsmål, kom med dem. Ingen mellommenn, som synser om saker og ting de ikke har bakgrunn for å uttale seg om.
Meld deg på Facebook, for vi skal ha det artig fra dag én. Husk å gå til riktig Facebook side: BOAHS HIFI
Man får ikke mer moro, enn det man lager selv. Investér i ACCUPHASE du også!