
Bildegalleri
(1/5)
Deksel til Volvo Penta DP-A->E drev
Til salgs1 600 kr
Tilstand: Pent brukt - I god stand
854604 / 3857148 Deksel Deksel til Volvo Penta DP-A->E drev.
(leveres uten skruer og dekaler, men disse kan leveres som tillegg)
Vi sender over hele lander.
Kristiansand Båt og Motor - KBM
KBM er et av Norges største Volvo Penta verksteder lokalisert sentralt i Kristiansands skjærgård ved Stokken, Tømmerstø og Kongshavn i Randesund.
Vi er en komplett leverandør av båttjenester med fokus på salg, service, reparasjoner og oppgradering / ettermontering av utstyr.
Volvo Penta, Mercury, Bella, Flipper, Falcon og Pioner er våre hovedmerker. Dessuten tilbyr vi innendørs vinteropplag i frostfrie haller med plass til ca 150 båter fra 10 til 60 fot.
Vårt viktigste fortrinn er god og bred kompetanse innen båtfaget med hovedfokus på Volvo Penta og Mercury. Ved KBM har vi også fokus på et godt arbeidsmiljø og staben består av flere godt motiverte, serviceinnstilte og dyktige medarbeidere.
Ved vår lokalisering ved Kystveien 310 i Randesund har vi et romslig flytebryggeanlegg med kaianlegg og stortruck. Totalt disponere vi ca 4000kvm fordelt på store opplagshaller, verksted, butikk, nybåtutstilling og kaiområde. Dette gir effektiv drift og god service for våre private- og næringskunder.

Kristiansand Båt Og Motor AS
Kystveien 310 4639 Kristiansand S
Sist endret: 9.10.2026 kl. 10:23 ・ FINN-kode: 208156487
















