Bildegalleri
(1/2)
Tecna stasjonær punktsveiser
Til salgs
Beskrivelse
TECNA stasjonere punktsveisere er designet for å møte alle behov for punktsveising.
Den nye stasjonære ergonomiske rammen designet av TECNA bidrar til å lette operatørens arbeid.
Kontrollenheten er plassert i front slik at operatøren kan se sveisedataene selv under arbeidssyklusen.
Armene kan justeres i lengden og gir bedre arbeidsfleksibilitet.
Elektrodeholdere i krom-kobber for lang levetid designet for rett og vinklet montering.
Vannkjølt transformator, armer og elektroder.
Styringsenhet TECNA TE101.
Luftdrevne smørefrie sylinder.
To-trinns elektrisk fotpedal, som i tillegg til normal bruk i automatisk og enkelt spot-modus, tillater operatøren å lukke armene sammen og kun sveise når de er riktig plassert.
Pris forstås eks.mva. Fritt levert sør for Trondheim.
Vi leverer det meste av maskiner innen platebearbeiding, maskiner som knekkemaskiner, kantpresser, fiberlasere og stansemaskiner. I tillegg kan vi tilby et stort utvalg av lasermaskiner for gravering og skjæring i ikke-metalliske materialer.
Vi samarbeider med mange ledende maskinprodusenter for å kunne tilby en bekymringsfri investering for fremtiden. Vi har et stort fokus på service og kan tilby gunstige serviceavtaler tilpasset deres behov.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Nøkkelinfo
- Tilstand
- Helt ny - Uåpnet/med lapp
Beliggenhet
| FINN-kode | 206663767 |
|---|---|
| Sist endret | 5.6.2025 kl. 12:55 |








