Bildegalleri
E-800S FRONT CLOSED
(1/14)
Accuphase E-800S
Til salgs200 000 kr
Beskrivelse
Ta kontakt, så kan du få time til å se og å høre på dette
mesterverket på ekstreme høyttaler fra LEGACY AUDIO:
FOCUS XD med innbygde forsterkere på 750 Watt klasse D til bassene.
De er like rundt hjørnet. Alt er klart fra USA og kommer til Trondheim i løpet av MAI-2026. Du er Velkommen til å lytte litt
til dette mesterverket av en høyttaler.
Antagelig den beste av dem ALLE.
Med Accuphase E-800S til å dra toppen og mellomtonene, hvor det
er hele 180 Watt KLASSE A tilgjengelig i 4 Ohm, som Focus er på og med en følsomhet på 95,4 dB. Trur du det låter eller ??
Dette tilfredstiller de aller fleste og med en kvalitet du bør/må oppleve for å forstå hva dette står for.
Tilbud på de E-800, som tas i innbytte vil nå i 2026 ligge på 90 tusen kroner. Gir fortsatt SYV års garanti. Jeg betaler fraktene.
Incentives: Enten AD-60 eller DAC-60 eller en ASLC-10B phonokabel til en rimelig pris.
Velkommen Alltid! ... til en uforpliktende HiFi prat,
gjerne på TEL.
Følg oss på Facebook framover. Det blir bedre tid til å
skrive og å kommunisere med dere alle. Jeg stiller opp.
Nå har vi hatt over 200.000 klikk og fått over 140 følgere på litt over 12 måneder og det bare øker på. Bli med du også.
Accuphase sin STØRSTE integrerte Klasse A FORSTERKER har helt TOPP "karakterer" for alt hva den står for, uansett hvor i verden du søker på den.
E-800 ble vagt til beste, integrerte forsterker, da den kom på markedet i forbindelse med 50 års-jubileet. Nå er den blitt enda bedre i ny oppgradert utgave: E-800S.
Brosjyren:
https://www.accuphase.com/model/e-800s.html
De tekniske spesifikasjoner:https://www.accuphase.com/technical_information/e-800s_technical_information.pdf
Oppgitt til 50 Watt Klasse A, men den gir mer enn 100 W i 8 Ohm.
Samme i 4 Ohm, oppgitt til å gi 100 W, men den gir hele 180 W i 4 Ohm.
Og i 2 Ohm, gir den hele 280 W !!!
Se på sammenligningen her:
https://jjazzifi.com/review-accuphase-e800s-vs-e800/
Hva med innbytte for å oppgradere til Accuphase E-800S du også ?
Accuphase fungerer så bra og det kan jeg si, ut fra over 40 års erfaring, at jeg trygt vil gi deg SJU års garanti.
Velkommen ALLTID!
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Nøkkelinfo
- Tilstand
- Helt ny - Uåpnet/med lapp
Beliggenhet
| FINN-kode | 163550313 |
|---|---|
| Sist endret | 2.5.2026 kl. 16:23 |


















