FINNJobbSøkMøre og RomsdalMolde
Angvik Eiendom logo
Angvik Eiendom
Del annonse
Del på e-postDel på FacebookDel på X
Kopier lenke
Fristen er utløpt

Eiendomssjef/-forvalter

Fast stilling ∙ Heltid ∙ Molde
  • Søknadsfrist Snarest
  • Arbeidsspråk Norsk
  • Sektor Privat
  • Antall stillinger 2 stillinger

Angvik Eiendom søker Eiendomssjef og Eiendomssjef/-forvalter!

Motiveres du av å jobbe med eiendomsforvaltning -og utvikling? For å komplettere vårt team, ser vi nå etter to kolleger til følgende stillinger:

  • Eiendomssjef – fast stilling

  • Eiendomssjef/-forvalter – vikariat 

Hos oss får du være en del av et spennende eiendomsfaglig miljø med varierte arbeidsoppgaver, utviklingsmuligheter og stor grad av selvstendighet

 

Dine muligheter hos oss

Som eiendomssjef er din viktigste oppgave å sikre utleie av våre eiendommer – derfor må du være både en god selger og en trygg forvalter som bygger gode forhold til våre leietakere. Du må kunne prioritere, ta ansvar for egne oppgaver og trives med å drive prosesser framover på egen hånd.

Vi ser gjerne etter deg som har relevant utdanning innen økonomi, administrasjon og/eller eiendomsfag. Har du erfaring fra eiendomsforvaltning er det en fordel, men ikke et krav.

For den faste stillingen som eiendomssjef legger vi særlig vekt på strategisk blikk, helhetsforståelse og evne til å ta ansvar for større eiendomsporteføljer. Stillingen som vikar kan tilpasses noe mer operativt, avhengig av dine kvalifikasjoner og erfaring.

 

Dette kan vi tilby deg:

Angvik Eiendom tilbyr en arbeidsplass med kort beslutningsvei og muligheter for å utvikle deg innen eiendomsforvaltning. Våre ansatte er vår viktigste ressurs, og vi vil legge til rette for faglig utvikling for rette vedkommende. Vår base er i hyggelige omgivelser på Nøisomhed Gård, med felles kantineordning og gratis parkering. Lønn og betingelser etter nærmere avtale.

 

Interessert?

Om du kjenner deg igjen i det vi ser etter, håper vi å høre fra deg!

Søknadsfrist er 31. mai, men vi vurderer søknader fortløpende, så ikke vent med å sende inn din søknad og CV.

Søknad og CV sendes til: birgitte@angvik-eiendom.no 

Ferdigheter

  • Administrasjonsarbeid
  • Handelsutdanning
  • IT-kompetanse
  • Microsoft Excel

Om arbeidsgiveren

Angvik Eiendom er blant de ledende eiendomsforvaltningsselskapene i Møre og Romsdal. Vi forvalter eiendommer både for våre egne eiere og eksterne kunder, som består av ca. 40 bygg og 150 000 kvm næringseiendom. Vi har kontor på Nøisomhed Gård i Molde i et miljø med flere andre selskaper. Vi har hatt ansvar for å både utvikle kjøpesenter, handel- og kontoreiendommer i hele fylket, og har de senere år engasjert oss sterkt i byutvikling i Molde sentrum. Vi inngår i Angvik Gruppen med flere andre selskaper innenfor entreprenør og eiendomsvirksomhet.

  • Antall stillinger: 2
  • Sted: 6419 Molde
  • Bransje: Eiendom
  • Stillingsfunksjon: Forretningsutvikling og strategi, Prosjektledelse

Nøkkelord

eiendomssjef, eiendomsforvaltning, eiendomsdrift, økonomi, strategisk blikk

Spørsmål om stillingen

SO

Stig O. Jacobsen

Firmaets beliggenhet

6419 Molde

Kart
Søknadsfrist: Snarest

4 følger dette firmaet

Nyttige lenker

HjemmesideBli kjent med ANGVIK EIENDOM AS

Annonseinformasjon

  • FINN-kode: 407691868
  • Sist endret: 27.6.2025, 17:51
  • Org.nr.: 994573934Se på Brønnøysundregistrene(åpnes i ny fane)
Rapporter annonse