3/30

Fin beliggenhet mot Hankøsundet

Fin hytte med panorama utsikt mot Hankøsundet

Boligtype
Feriehjem
Størrelse
90 m²
Soverom
3
Senger
9
Baderom
1
Trygg og enkel bestilling av feriehjem

Bestill feriehjem på en sikker og fleksibel måte. Du sender først en forespørsel til utleier - og betaler kun dersom utleier godkjenner.

Om boligen

Flott hytte med panorama utsikt mot Hankøsundet. Fin spiseplass med fantastisk utsikt. Solrikt og fritt - med fine uteareal. Kort vei til sjøen og fine turstier i skogen. Ca 10 minutter å gå til Buvikstranda, som er en av mange fine badeplasser. 15 min til Foten badestrand med bil. Ca 20-30 min til Fredrikstad by, og 15 min til Gressvik og byfergen som tar deg til Fredrikstad sentrum og Gamlebyen. Det er kort vei til Onsøy golfklubb eller ferge til Hankø med spa, tennis og minigolf. Parkering på eiendommen. Til leie fra søndag kl 1700 til søndag kl 1200. I helg fra fredag kl 1730 til søndag kl 1200.
Bestill gjerne rengjøring etter leie kr 1500. Hytta skal være ryddet etter bruk, og søppel
Det er ikke elbil lader på hytta, og pga begrenset strømkapasitet på selve hytta må lading av elbil kun gjøres etter avtale. Eventuell lading må betales særskilt avhengig av tid og strømpris.

Rom og sengeplasser

Rom 1 dobbeltseng. Rom 2 familiekøye. Rom 3 liten dobbeltseng og to enkeltsenger. I tillegg er det en hems med vindu med madrasser med mulighet for soveplasser til ytterligere 3-4.

Fasiliteter

  • Kjøkken
  • Balkong/terrasse
  • Garasje/parkeringsplass
  • Oppvaskmaskin
  • Kaffetrakter
  • Peis/ildsted
  • TV
  • Hagemøbler
  • Innlagt vann
  • Innlagt strøm
  • Sjøutsikt
  • Grill

Husregler og tilgjengelighet

  • KryssIkke rullestolvennlig
  • KryssRøyking ikke tillatt
  • SjekkmerkeKjæledyr tillatt

Regler for avbestilling

  • Full refusjon hvis avbestillingen skjer mer enn 30 dager før innsjekksdato.
  • 50 % refusjon hvis avbestillingen skjer 14–30 dager før innsjekksdato.
  • Ingen refusjon hvis avbestillingen skjer mindre enn 14 dager før innsjekksdato.

Beliggenheten

Nær Hankøsundet med fine små strender (Vikane og Buvikstranda), kort vei til matbutikk (Joker Vikane), evt. Kiwi og Rema ved Gressvik, sykler kjøre bil til Foten badeplass. Hytta ligger nær turstier i skogen og Mærrapanna naturreservat hvor det er lekeplass og skjærgård. 20 min med bil til Gressvik hvor det går byferge til Fredrikstad og Gamlebyen. Vil du spille tennis - se Hankø fjordhotell eller golf på Onsøy eller Hankø golfklubb. I Fredrikstad er det yrende liv med hyggelige restauranter langs elvepromenaden, - og ikke minst Gamlebyen festningsby.

I nærheten

  • Vann
  • Strand
  • Turterreng
  • Fiskemulighet
  • Lekeplass
  • Golf
  • Tennis
  • Matbutikk
  • Restaurant
  • Tettsted
  • Sjøen
  • Bakeri
  • Offentlig transport
  • Skiløyper
Gressvik, Fredrikstad, Østfold, Norge

Nabolagsprofil


Vurderinger fra gjester


FINN-kode96937222
Sist endret22. februar 2025, 18:51
Rapporter annonse
Bilde av en anonym avatar

Privat utleier

Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende forespørsler.
Logg inn
Velg tid i kalenderen

mars 2026

man

tir

ons

tor

fre

lør

søn

Gå videre