Moderne og velholdt hytte med nydelig utsikt i koselig hyttefelt, 50 meter fra stolheisen til Voss Resort.
Hytten er godt utstyrt og har innlagt fiber. Det er varmekabler i gang, bad, kjøkken og stue. Nye Samsung-tver med TV2 Sumo, Netflix, Disney + og NRK. Ellers er det X-box, DVD-spiller og spill for barn i hytten. Sengetøy og håndklær må medbringes, i tillegg til andre praktiske artikler som tørkepapir, såpe, dorull etc.
Sengetøy og håndklær kan leies for 100,- per person. Bod med vaskemaskin og tørketrommel blir gjort til disposisjon for dem som leier på åremål.
Hytten kan leies i helg (fredag til søndag), hel uke eller etter ønske.
Pris:
Fredag - søndag: 3500,-.
Søndag- torsdag: 1200,- per døgn.
Utvask: 750,-.
Depositum: 1500,-.
(Vi tar imot kortbetaling mot 3% korttillegg i pris. Aksepterer Visa, Mastercard, AmEx.)
Åremål ønskes, og hytten er ledig omgående. Ta kontakt!
Egne priser i ferier og ved spesielle arrangement. Send forespørsel for pristilbud.
SE OGSÅ VÅR ANDRE HELT NYE HYTTE SOM LIGGER RETT VED SIDEN AV DENNE HYTTEN: https://www.finn.no/reise/feriehus-hytteutleie/ad.html?finnkode=155240050
Velkommen skal dere være!