Bildegalleri
Familiehund og turkompis :)
Til salgs
6 000 kr
Beskrivelse av varen
Etter en liten tjuvparring har vi valper, tre ledige gutter.
Mor er Husky og far er sort elghund, begge er fantastiske familiehunder med gode poter, bra pels og nydelig lynne. Mor blir brukt som trekkhund på hobbybasis. Vi kjører mye med slede, pulk og ski om vinteren. Om sommeren bærer hun kløv, drar vogn, kickbike og er mye med på tur i fjell og skog. Både mor og mormor er født hos oss og er av eget oppdrett. Veldig dyktig på kommandoer, lydig, hengiven, lettlært og klok. Rolig lynne, arbeidsvillig og utholdende.
Far er en erfaren jakthund som fungerer utmerket og er veldig kosete. De elsker å være ute og bruke kroppen. De elsker også å kose på sofaen. Både mor og far er godt sosialisert, vant med barn og katter, noe også valpene blir. Mormor var desuten en utmerket elgjeger selv om hun var husky.
Det forventes kloke familiehunder med godt lynne, fin personlighet, stor arbeids- og lærevilje, atletisk og sterk kropp, bra pels og gode poter.
Alle valpene fra tidligere kull er fantastiske arbeids- og familiehunder med godt lynne som elsker turer og kos.
For fler bilder se @gildsetstoa_husky på instagram.
Ønsker du å gi en av disse turkameratene ett godt hjem ? Send en mail og fortell litt om hva du har å tilby så ser vi fram til en hyggelig hundeprat.
Leveringsklare fra 12. Juni, åtte uker gamle. Levering senere kan avtales om ønskelig.
De får selvfølgelig helsesjekk og vaksine før levering.
Ved reservering av valp så tar vi kr. 1000,- i håndpenger som trekkes fra kjøpesummen ved henting. Dette refunderes ikke hvis kjøper trekker seg.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 10.5.2026 kl. 11:26 ・ FINN-kode: 60507818
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt




























































































