Bildegalleri
Dong quai mot Menstruelle plager, PMS, overgangsalder plager, betennelse og m.m.
Til salgs
Frakt fra 39 kr + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Hva er dong quai?
Roten av planten Angelica sinensis inneholder stoffer som coumariner, furokumarin, ligustilid, ferulinsyre m.fl., som antas å ha virkninger som antispasmodisk, antiinflammatorisk og økt blodgjennomstrømning.
Helseeffekter / fordeler av dong quai:
kan hjelpe med Menstruelle plager (PMS / menstruasjonssmerter / uregelmessighet) Brukes tradisjonelt mot menstruasjonssmerter og som støtte for å regulere menstruasjon.
Menopause / overgangsalder
Kan brukes for symptomer som hetetokter og nattlige svetteanfall, ofte i kombinasjon med andre urter.
Betennelse og smerte Har antiinflammatoriske og smertestillende egenskaper (f.eks. mot kramper) er rapportert, mest i tradisjonelle eller prekliniske studier.
Jeg har 1 åpnet flaske med 98kapsler.
Selges for 65kr.
Kapslene er garantert original, jeg har kjøpt de i Amerika til meg selv, men jeg trenger de ikke lenger. Jeg selger de veldig billig.
Kan sendes. Porto er 69kr.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 4.6.2026 kl. 21:03 ・ FINN-kode: 465971912
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt