Bildegalleri
Omega Seamaster Aqua Terra 41mm – Norsk 2025-modell – Garanti til 2030
Til salgs
59 000 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Merke: Omega
Kjønn: Unisex
RESERVERT til 08.06.
En vanvittig flott Omega Seamaster Aqua Terra 41mm selges grunnet ny grail på vei inn i samlingen.
Klokken er kun brukt ved noen få anledninger og fremstår som svært pen. Kun minimale hairlines fra normal forsiktig bruk, og ingen feil eller mangler. Den har vært brukt i rotasjon med flere andre klokker og har derfor fått svært begrenset brukstid.
Etter min mening er dette den flotteste skiven Omega leverer på Aqua Terra-serien. Den blå skiven har et fantastisk fargespill og en dybde som endrer seg etter lysforholdene. Bildene klarer rett og slett ikke å gjengi hvor flott den er i virkeligheten – dette er en klokke som bør oppleves på håndleddet for å få det riktige inntrykket.
Fakta:
• Modell: Omega Seamaster Aqua Terra 41mm
• Referanse: 220.10.41.21.03.006
• Diameter: 41 mm
• Materiale: Stål
• Urverk: Omega Caliber 8900 Master Chronometer
• Gangreserve: 60 timer
• Antimagnetisk urverk
• Vanntetthet: 150 meter
• Årsmodell: 2025
• Norsk kjøpt
Klokken leveres komplett med:
• Yttereske og boks
• Garantikort
• Kvittering
• Manualer og øvrig tilbehør slik den ble levert ny
Nypris på denne herligheten er 89 200,- så her har du muligheten til å sikre deg en tilnærmet ny Aqua Terra til en svært god pris!
Jeg har utelukkende gode referanser fra tidligere handler, så her handler du trygt. Ønsker i utgangspunktet ikke innbytte, da jeg allerede har en del klokker i samlingen.
Ta gjerne kontakt for en hyggelig klokkeprat eller dersom du ønsker flere bilder og informasjon.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 7.6.2026 kl. 22:07 ・ FINN-kode: 465850121
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt