Bildegalleri
Rolex Submariner Date
Til salgs
320 000 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Merke: Rolex
Kjønn: Herre
Ved rask handel kan vi gjerne snakke litt om prisen. Tar også gjerne imot bud.
Rolex Submariner Date 116618LN
Selger en meget flott Rolex Submariner Date 116618LN med klassisk sort urskive og sort keramisk bezel. Dette er en av de mest ikoniske modellene fra Rolex, kjent for sitt luksuriøse uttrykk, solide byggekvalitet og sterke verdi på markedet.
Klokken ble opprinnelig bestilt hos Swiss Luxury i 2020. Den fremstår som lite brukt og har for det meste ligget lagret over lengre tid. Den bærer preg av å ha blitt tatt godt vare på, og fremstår svært pen både visuelt og mekanisk.
Urverket har nylig fått full overhaling/service for å sikre optimal funksjon og presisjon, samtidig som klokken har blitt profesjonelt polert. Den er dermed klar til bruk uten behov for ytterligere arbeid.
116618LN er utført i massivt 18k gult gull og kombinerer et sporty design med eksklusiv eleganse. Den sorte keramiske bezelen sammen med den sorte skiven gir klokken et stilrent og tidløst uttrykk som passer både til hverdags og mer formelle anledninger.
Klokken ble importert fra Ukraina til Norge og kommer dessverre uten original dokumentasjon og papirer. Dette er tatt hensyn til i prisen. Alt kan selvfølgelig sjekkes og verifiseres av kjøper før handel for trygghet og sikkerhet. Seriøse henvendelser oppfordres til å inspisere klokken personlig.
Selges helst mot crypto eller kontant betaling, men bankoverføring kan også vurderes ved seriøs handel. Ingen bytte. MVA er ikke godkjent.
Ta kontakt ved interesse eller spørsmål.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 2.6.2026 kl. 10:02 ・ FINN-kode: 465596985
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt

