Bildegalleri
RFID-blokkerende passlommebok, reiseetui med glidelås til pass.
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 40 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Kjønn: Unisex
Materiale: Kunstlær
Multifunksjonelt design: Denne RFID-passlommeboken har et allsidig design, og kombinerer en passholder, ID-kortklips og billettlomme i ett praktisk tilbehør.
Ikke-magnetisk RFID-teknologi: Utstyrt med ikke-magnetisk RFID-teknologi, holder dette produktet dokumentene dine trygge ved å forhindre utilsiktet dataoverføring.
Slitesterkt materiale: Laget av høykvalitets kunstskinn, er denne lommeboken designet for hverdagsbruk, noe som gjør den til et pålitelig valg for oppbevaring av viktige kort og dokumenter.
Unisex-stil: Med sitt elegante vertikale design er denne lommeboken egnet for både menn og kvinner, noe som gjør den til et praktisk tilbehør for alle som stadig er på farten.
Multifunksjonell oppbevaringsplass: Passvesken har flere kort- og dokumentrom inni, slik at du enkelt kan organisere og bære passet og ID-en din.
Funksjoner:
3 store lommer,
1 passholder,
4 kredittkortspor,
2 SIM-kortspor og
1 glidelåslomme.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 25.5.2026 kl. 12:04 ・ FINN-kode: 464825950
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt
