Bildegalleri
Omega Seamaster Diver herreklokke stål/blå
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 284 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Merke: Omega
Kjønn: Herre
Omega Seamaster Diver herreklokke med blå dreibar bezel og mørk skive med datovindu. Leveres på stållenke med foldespenne. De klassiske blå bølgene på den fineste urskiven. Prod: 1998
Omega Seamaster i 36 mm (ofte kalt "Mid-size") regnes i dag som et ettertraktet samlerobjekt, spesielt fordi Omega ikke produserer denne lengre. Passer derfor begge kjønn og omtales ofte som unisex.
Uret er pent og glass og bezel er 100%. Sist byttet batteri hos godkjent forhandler (Lervik Ur i Haugesund i 2022. Ble da også trykktestet. Kvittering ligger som bilde. Kommer med en typisk Omega boks som ikke er spesielt pen. Ekstra lenkeledd. Ellers ingen papirer.
Selges grunnet utskiftning i klokkesamlingen. :-)
Prisen er fast ( Kan være interessert i bytter med andre samlere - I samme pris/verdi-kategori)
Ta gjerne kontakt for en hyggelig klokkeprat :-)
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 10.6.2026 kl. 13:36 ・ FINN-kode: 462858001

