Bildegalleri
D’Orsay Sweet Disruption 10ml
Til salgs
280 kr
Beskrivelse av varen
Toppnoter: rosa pepper, grønnmynte, mandarin aldehyd
Hjertenoter: jasmin, frankincense, geranium
Basenoter: vetiver, olibanum, moseakkord
WT. Sweet Disruption fra Maison D'Orsay er en unisex Eau de Parfum som kombinerer uventede kontraster. Den skapt av parfymør Jean-Christophe Hérault, og er en fascinerende kombinasjon av friskhet og mystikk.
Duften åpner med noter av mynteessens. Den er utvunnet gjennom destillasjon av friske blader og gir en forfriskende følelse. Frankincense-essens og LMR olibanum-resinoid tilfører deretter noe sensuelt, med intense, røykfylte nyanser. Frankincense-essensen utvinnes ved dampdestillasjon av den tørkede harpiksen. LMR olibanum-resinoid stammer fra Øst-Afrika og er sertifisert økologisk og vegansk.
Denne duften er inspirert av idéen om "visionær kjærlighet", en kraft som bryter grenser og skaper noe nytt og uventet. Myntens friskhet og de dype, røkte notene av frankincense spiller mot hverandre og gir en duftopplevelse som er både overraskende og sofistikert. En unik, moderne duft som utfordrer det tradisjonelle
"De to hovedaktørene – mynte og røkelse – møtes og omfavner hverandre lidenskapelig. Duftens struktur er komponert for å fremheve dette møtet. Først, i toppnoten, løfter friskheten av rosa pepper og mandarin-aldehyd kombinasjonen av mynte og røkelse. Hjertet utvikler florale noter, særlig sjasmin, som er sanselig og berusende, og gir røkelsen en kraftfull sensualitet. Til slutt avdekker trioen av vetiver, mose og olibanum en elegant, treaktig base." – Jean-Christophe Hérault
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 15.4.2026 kl. 22:57 ・ FINN-kode: 460076562
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt

