Bildegalleri
Vera Wang eau de parfum parfyme 100 ml
Til salgs
99 kr
Beskrivelse av varen
Vera Wang eau de parfum parfyme på 100 ml. Flasken leveres med original eske. Dette er en eau de parfum-spray (vaporisateur) som gir en mer konsentrert duft enn eau de toilette. Passer som hverdags- eller kveldsduft etter ønske.
Deilig og deilig parfyme. E du på jakt etter en rimelig og velduftende lukt, kan æ anbefale denne.
Skal bare ha 99 kr for denne. + frakt
Kom og lukt på alle parfymer æ har til salgs. Trykk på profilbildet og sjekk alle mine annonser. Masse parfymer….gode merker og fantastiske lukter. Snill pris, for æ vil ha solgt. Kjøp flere samtidig, spar på porto og få ytterligere rabatter. Alt skal bort. Og æ garanterer at ingen e for gamle. De eldste fikk æ for ca 4 år siden, men kun et fåtall så gamle. Mesteparten kjøpt i 25-26.
Ved interesse ta kontakt. Bor i på Tromsø-øya. Sør for sentrum. Hvis du e på jakt etter parfymer, så kom å gå gjennom mine. Rimelige priser.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 23.5.2026 kl. 17:08 ・ FINN-kode: 459847628
Lette sommerkjoler til lyse kvelder
Ta en titt

