Dette objektet selges på nettauksjon hos Auksjonen.no. Vennligst oppgi auksjonsnummer 580334 ved kontakt med oss.
For mer informasjon eller for å registrere bud kan du trykke på knappen "Kjøp i nettbutikk".
-----------
Om dette objektet:
Vi selger ut et lite parti av disse jaktknivene. Nyttig for både samlere, jegere eller fritidsmosjonister.
Dette er en god sjanse til å sikre seg en unik jaktkniv. Vi er eneste importør i Norge, og vi har disse modellene med opptil ett års venteliste.
Disse er håndsmidde damaskuskniver med fint håndverk på utskjæringene på læretuiet.
Eksklusivt håndtak i rosetre, sylskarpt 430-stål med damaskus. Fint balansert med 22,6 cm totallengde og 10 cm blad.
Passende til: jakt, fiske, friluftsliv, utendørs og samlere.
Kommer innpakket i eske med etui.
Slipestein følger med 1000 Grit.
Den ultimate steinen dersom man bare har én.
800–1000 grit brukes for å skjerpe litt sløve kniver.
Større hakk o.l. krever 400 grit, og etter grovsliping med 1000 grit kan man bruke en 4000/8000 stein for polering.
Dette finnes i nettbutikken:
www.senko.no
Ny og ubrukt. Ingen synlige skader eller feil. Leveres i original eske med etui og slipestein.
For mer informasjon om objektet og budgivning besøk vår nettside Auksjonen.no - Norges største nettauksjon.
Objektet selges på nettauksjon på siden www.auksjonen.no, for direkte link til objektet trykk på linken "Gå til denne auksjonen" som finnes under "Nyttige lenker".
Bedrifter og privatpersoner kan selge hos Auksjonen.no. Les mer på https://info.auksjonen.no/selge-hos-oss.
Om Auksjonen.no: Auksjonen.no er Norges største nettauksjon for kjøp og salg av maskiner, kjøretøy og utstyr.
Vårt hovedkontor er i Tønsberg, og vi har totalt 140 ansatte.
Det siste året er mer enn 50 000 objekter solgt på auksjonen.no. Vi har daglig rundt 55.000 besøk på vårt nettsted, og mer enn 5 000 nye registrerte brukere hver måned.
Vi ønsker å skape en smidig, trygg og enkel opplevelse for både kjøper og selger. Når maskiner, kjøretøy og utstyr selges gjennom oss har vi system, rutiner og erfaring som sikrer nettopp dette.