
Bildegalleri
Jan Guillou: Brobyggerne
Til salgs
Frakt fra 38 kr + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Vigmostad og Bjørke. Innbundet med smussomslag.
Første bind i romanserien «Det store århundret» og omhandler perioden 1900–1919.
Fra omslaget: «Da havet tok både faren og onkelen deres, måtte de tre guttene i det lille fiskeværet på Vestlandet reise inn til Bergen for å prøve å forsørge familien. De tre små repslagerlærlingene viser seg å være uvanlig teknisk begavet og ved hjelp av bergenske velgjørere blir brødrene utdannet jernbane- og brobyggere ved universitetet i Dresden.
Planen er at de skal tilbake til Norge for å bidra til det mest storartede ingeniørprosjekt noensinne - byggingen av jernbane mellom Oslo og Bergen.»
*****
Interessert i flere bøker? Send meg gjerne Finn-koden på bøker og annet du er interessert i 𝘧ø𝘳 du trykker på kjøp. Jeg lager da en samleannonse slik at du kan få alt tilsendt samlet. Du betaler kun for frakt og Trygg betaling en gang
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 28.3.2026 kl. 23:49 ・ FINN-kode: 456815425
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt

