Bildegalleri
Bragdur Utforsker Nansen til Sydpolen
Til salgs
Frakt fra 50 kr + Trygg betaling 254 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Kjønn: Herre
Pent brukt Bragdur Utforsker Nansen til Sydpolen vurderes solgt, da den ikke får brukstiden den fortjener.
Garantikort fra Mars 2023. Klokken er nummerert 28/100.
Klokken fremstår pent brukt, og har vært brukt i rotasjon med flere klokker. Den har små hakk i urkasse og noen hairlines/skrap på stållenken. Bildene beskriver klokkens og lenkens tilstand idag.
Klokken leveres med:
Særegen lærreim med norsk flagg, stållenke med ekstra ledd, oransje gummireim, sort gummireim, hvit gummireim, sort veteran strapreim og læretui fra Gral.
Klokken er per idag påmontert lærreim, men dersom det er ønskelig så bytter jeg gjerne reim for deg før levering. Enkelt å bytte.
Info hentet fra Bragdur sine nettsider når det var tilgjengelig:
Bragd UTFORSKER er offisell tidtaker for ekspedisjonen "Nansen til Sydpolen"
Alle nummererte (100 stk) klokker i denne serien har vært på Sydpol-punktet. Vandringen på felleski og pulker varte i 40 dager og det ble tilbakelagt 1116 km på meget trå snø. Sydpolpunktet ble nådd 5 januar 2023.
- 42mm kasse som er 22mm i lugbredde og 50mm lug til lug.
- Swiss Made Sellita SW200-1 automekanisk urverk med gangreserve på 38 timer.
- Ripefritt safirglass med undercoating antireflektiv.
- Swiss Made SuperLumiNova BGW9 og Old Radium(Nedtonet lume i bezelinsert).
- Vanntett 100M/100ATM. Innvendig vridbar 12 timers bezel med nedtonet lume.
Klokken kan sendes med verdibrev eller med vanlig Posten-pakke på kjøpers egen risiko. Kan ellers hentes/sees i område Oppegård.
Ikke nøl med å ta kontakt :)
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 30.3.2026 kl. 02:53 ・ FINN-kode: 451728242
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt